Medycyna Estetyczna

JUŻ JEST! NOWY MAGAZYN „BEAUTY PROJECT MAGAZINE”

pobierz_magSzanowni Czytelnicy,

z wielką przyjemnością oddaję do Państwa rąk pierwszy numer najnowszego magazynu, przeznaczonego dla szeroko pojętej branży beauty – przede wszystkim kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Misją firmy General Beauty Project jest stworzenie platformy współdziałania pomiędzy środowiskiem kosmetologów i środowiskiem lekarskim.

Zjednoczenie ponad podziałami lekarzy i kosmetologów we wspólnie działającą i nowoczesną branżę beauty – to zadanie, moim zdaniem, jak najbardziej realne i możliwe. Reprezentanci polskiej branży kosmetyki profesjonalnej to osoby należące do grupy najlepiej wykształconych ludzi w Europie. Swój zawód wykonują zgodnie z najwyższymi standardami, a ich praca jest doceniana poza granicami naszego kraju, czego wyrazem jest oegromna popularność polskich spa i Klinik Medycyny Estetycznej na świecie oraz wielka renoma polskich specjalistów. To im dedykuję nowy tytuł – Beauty Project Magazine – który ma być „miejscem spotkań” najlepszych specjalistów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej oraz podręcznym kompendium wiedzy dla szerokiego grona przedstawicieli profesjonalnej branży beauty.

Beauty Project Magazine – to dwumiesięcznik dla pasjonatów urody i medycyny estetycznej zawierający wiele fachowych publikacji autorstwa lekarzy i kosmetologów, pełen ciekawostek medycznych i nowości z tej dziedziny. W każdym numerze wywiad ze znaną i lubianą gwiazdą o ulubionych zabiegach i kosmetykach.

Szczególnie polecam Państwu rubrykę „Ikona piękna”, w której gwiazdy polskiego showbiznesu mówią nam, przedstawicielom branży beauty (z punktu widzenia klienta VIP), jakie mają oczekiwania wobec naszego biznesu, a także zdradzają sekrety dbania o urodę i tajemnice własnego, fantastycznego wyglądu. Być może okaże się to cenną wskazówką dla wzbogacenia oferty i poprawy jakości usług. W numerze premierowym gościmy Panią Anetę Kręglicką, która jest prawdziwą ikoną piękna i najlepszym wzorem do naśladowania w zakresie dbania o urodę.

Zapraszam Państwa do udziału w konkursach i quizach naszego magazynu, w których można wygrać cenne nagrody. Firmy kosmetyki profesjonalnej chciałabym szczególnie zaprosić do reklamowania się na naszych łamach oraz do uczestnictwa w kongresach, organizowanych przez General Beauty Project.

Życzę Państwu miłej lektury!

Edyta Babula

CEO General Beauty Project & Wydawca Beauty Project Magazine